Yuki Amy Mini Özellikleri ve Fiyatı – Nerede satılıyor? Tüm Detaylar

Yuki‘nin mini elektrikli kategorisinde yer alacak olan yeni aracı Yuki Amy Mini‘yi sizler için tanıtıyoruz.Amy Mini elektrikli aracı hakkında inceleyeceğimiz aynı zamanda Amy Mini fiyatıAmy Mini özellikleri ve Amy Mini menzili kaç kilometredir? sorularının cevabını, merak edilen yönleriyle yazımızda sizlerle paylaştık.

Yuki Amy Mini Hangi Ülkenin?

Türkiye

Yuki Amy Mini Elektrikli Mi?

YUKİ AMY Mini tamamen elektrikli bir araçtır. Ev tipi pasta riz ile şarj edilebilir.

Yuki Amy Mini Nerede Satılıyor?

Yuki Amy Mini Aracını YUKİ bayilerinden satın alabilir ve inceleyebilirsiniz.

Elektrikli araçlar ile tanıdığımız yerli marka Yuki yeni aracı olan Amy Mini ile araç üretimine devam ediyor. Günümüzde kullanım, maliyet ve ücret açısından diğer araçlara kıyasla elektrikli araçlar daha uygun ve kamul koşullarda yer alarak ekonomik açıdan elverişli olmakla beraber park yeri için oldukça kolaylık sağlamaktalar. Amy mini son günlerde sosyal medyada en çok paylaşılan araçlar arasında yer almakta.

İşte Yuki Amy Mini Özellikleri:

Yuki Amy Mini 2 koltuk ve 2 kapoya sahip olarak küçük aileler ve gençler için tercih ediliyor. Net ağırlığı (batarya hariç) 447 kilogram olan Amy Mini’nin max ağırlığı 904 kilogram. Max hızı 45 km olan Amy Mini led farlara ve 6 -7 saatlik şarj olma süresine sahip. Yerden yüksekliği 250 mm olmakla beraber manuel camlara sahip ve hemen hemen araç gibi; merkezi kilit, hoparlör, ısıtma/soğutma ve multimedia desteği ve birçoğuna sahip. Yuki Amy Mini ekstralarında Sunroof ve rampa takviye kolu yer alıyor.

Yuki Amy Mini’nin hız ve menzil verileri ise:

  • Toplam menzil mesafesi: 50 – 60 kilometre
  • Maksimum hız: 45 km/s

Yuki Amy Mini Fiyatı

Yuki Amy Mini güncel fiyatı 209.500₺ olarak satışta.

Yukinin diğer elektrikli modelleriyle ilgili yazılarımız: Yuki Amy, Yuki Hector Pro

Yuki Amy Mini’yi nasıl buldunuz? Sizce fiyatı uygun mu? Düşünce ve görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına belirterek bizimle paylaşmayı unutmayın.

Diğer mini elektrikli araçlar ile ilgili yazılarımıza göz atmak için: Yuki AmyYuki Hector ProRKS D2RKS A1RKS M5, XEV YoyoCitroen AmiRegal M1Volta EV1Arora S1Jiayuan KomiChery EQ1AmperinoVERY

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi X (eski adıyla Twitter) ve Instagram’da takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın!

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir