Xiaomi elektrikli otomobilden yeni detaylar paylaşıldı!

Xiaomi Elektrikli Otomobil

Geçen yıl resmi duyurusu yapılan Xiaomi elektrikli otomobil için gün içerisinde hayranların dört gözle beklediği bir çok detay beraberinde gelmiş oldu.Xiaomi CEO’su Lei Jun’un açıklamaları ile markanın ilk elektrikli otomobil testlerini yapacağıda kamuoyu tarafından biliniyordu.

Xiaomi elektrikli otomobil 2024’te Çin pazarına girmeyi planlıyor.Tasarım olarak daha vakit var gibi görünüyor.Tahmini olarak bu yılın 3. çeyreğinde tasarım ortaya çıkacak.

Xiaomi’nin elektrikli otomobili olduğu iddia edilen görüntü

İddia edilen görüntüdeki aracın çatısında LiDAR sensörü var, ancak bunun sadece bir test arabası olduğu iddia ediliyor. Hatta başka bir markaya ait olabileceğine bile inanılıyor.

Ancak fikir şu ki, Xiaomi’nin ilk arabasının nasıl görüneceğine dair ilk ipuçları burada olacak.Marka, otonom araç testleri yapıyorsa testleri de bir o kadar önemlidir.

Xiaomi için iddia edilen görüntüdeki araç tasarımını nasıl buldunuz? Bizlerle yorumlarda fikrinizi paylaşabilirsiniz.

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için buraya tıklayın.Ayrıca bizi instagram’da takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir