XEV YOYO Türkiye fiyatları (Güncel Fiyat 2024)

XEV Yoyo Fiyatı

XEV Yoyo elektrikli aracı inceleyeceğimiz aynı zamanda XEV Yoyo fiyatı,XEV Yoyo özellikleri ve XEV Yoyo menzili kaç kilometredir? sorularının cevabının, merak edilen yönleriyle yazımızda sizlerle paylaştık.

Ülkemizde büyük ilgi duyulan ve bizlerinde en çok beğendiği tasarıma sahip XEV YOYO, son günlerde en çok merak edilen araçlar arasında.Geçtiğimiz günlerde Doğan Kabak’ın videosuna konuk olan YOYO, detaylı olarak tanıtılmıştı.

İşte XEV YOYO’nun tercih edilen renge göre fiyat skalası: (XEV Yoyo Fiyatı)

XEV Yoyo Fiyat Skalası

YOYO’nun elektrikli olmasının en çok tercih edilen yanı olmasının yanı sıra kompakt ve mini olması da en önemli kriterleri arasında.Bu sayede XEV YOYO’yu şehir içinde dilediğiniz noktada park yeri sorun etmeden kullanabiliyorsunuz.Bu da şehir içi kullanımda önemli bir rol oynuyor.

XEV YOYO Özellikleri

  • 10.3 kWh LFP batarya
  • 150 km menzil
  • 80 km maksimum hız
  • 7.5 kW (10 HP)
  • 32 Nm tork

XEV YOYO, 80 kilometre maksimum hıza sahip ve 150 kilometre menzili kat edebiliyor.Bu özellikleri de rakiplerine oranla YOYO’nun daha fazla tercih edilmesine sebep oluyor.

Ayrıca XEV YOYO’nun Türkiye operasyonları da güncel olarak ciddi yatırımlar ile devam ediyor.Distribütör ve bayilerini de genişleten XEV şuanda İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Mardin olmak üzere 5 farklı şehirde konumlanmış durumda.XEV Yoyo’yu yakından görmek için bu illerde ki bayileri ziyaret edebilirsiniz.

XEV Yoyo Fiyatları

XEV, YOYO için resmi sitesinde fiyat bilgisi yazmasa da araç resmi olarak bayiliğe verilmiş gibi görünüyor. Resmi bayi e-Garaj‘da XEV Yoyo’nun güncel fiyatı 780.000₺ olarak belirlenmiş.

XEV YOYO’yu nasıl buldunuz? Fiyatı ve performans olarak tercih eder miydiniz? Yorumlarınızı aşağıdan ekleyebilirsiniz, merakla bekliyoruz.

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)Linkedin

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir