XEV YOYO fiyatları zamlandı! İşte YOYO’nun yeni fiyatları:

XEV Yoyo Fiyatı

XEV Yoyo elektrikli aracı inceleyeceğimiz aynı zamanda XEV Yoyo fiyatı,XEV Yoyo özellikleri ve XEV Yoyo menzili kaç kilometredir? sorularının cevabının, merak edilen yönleriyle yazımızda sizlerle paylaştık.

XEV Yoyo fiyatı

XEV Yoyo özellikleri

XEV Yoyo menzili

XEV Yoyo

Ülkemizde büyük ilgi duyulan ve bizlerinde en çok beğendiği tasarıma sahip XEV YOYO, son günlerde en çok merak edilen araçlar arasında.Geçtiğimiz günlerde Doğan Kabak’ın videosuna konuk olan YOYO, detaylı olarak tanıtılmıştı.

XEV Cars’ı en başından beri yakından takip ettiğimizi biliyorsunuzdur.YOYO’nun ülkemize ne zaman geleceğinden, güncel fiyatlarına kadar ve hatta ülkemizde bir kaç aracın reklam amaçlı giriş yaptığınıda hem yazımızda hem de sosyal medya hesaplarımızda ilgili görsellerle sizlerle paylaşmıştık.

XEV YOYO, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa yetkili bayilerinde ön sipariş ile satışa sunuluyor.Bir kaç ay önce resmi fiyat ile ilgili sizlerle yazımızı paylaşmıştık, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

XEV YOYO’nun 8 ay önceki fiyatı ile güncel fiyatları arasında dövizin dalganlanma hareketleriyle fark oluştu.İkinci el satış sitelerinde 500.000 TL – 600.000 TL arasında.XEV Yoyo’nun satış fiyatı ise (Mayıs 2023 Güncel Döviz Kuru ile birlikte XEV Yoyo Fiyatı) aşağıda yer alan dövizli satış görseline göre 339.127 TL ile 361.000 TL arasında donanım ve renklere bağlı seçeneklerle değişiklik gösterebiliyor.Tabii ki bu fiyatla bayilerin eklediği fiyatlar ve vergileride hesaba katmak gerekiyor.Bayilerden edinilen bilgilere göre şuanda satış rakamı 22.000€ ve 8 ay bekleme süresi var. (4 Eylül 2023 tarihinde güncellendi)

İşte XEV YOYO’nun tercih edilen renge göre fiyat skalası: (XEV Yoyo Fiyatı)

XEV Yoyo Fiyat Skalası

YOYO’nun elektrikli olmasının en çok tercih edilen yanı olmasının yanı sıra kompakt ve mini olması da en önemli kriterleri arasında.Bu sayede XEV YOYO’yu şehir içinde dilediğiniz noktada park yeri sorun etmeden kullanabiliyorsunuz.Bu da şehir içi kullanımda önemli bir rol oynuyor.

XEV YOYO, 80 kilometre maksimum hıza sahip ve 150 kilometre menzili kat edebiliyor.Bu özellikleri de rakiplerine oranla YOYO’nun daha fazla tercih edilmesine sebep oluyor.

Ayrıca XEV YOYO’nun Türkiye operasyonları da güncel olarak ciddi yatırımlar ile devam ediyor.Distribütör ve bayilerini de genişleten XEV şuanda İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Mardin olmak üzere 5 farklı şehirde konumlanmış durumda.XEV Yoyo’yu yakından görmek için bu illerde ki bayileri ziyaret edebilirsiniz.

XEV YOYO’nun harinicinde diğer mini elektrikli araç modelleriyle ilgili yazılarımızda mevcut.Aşağıdaki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer mini elektrikli araçlar ile ilgili yazılarımıza göz atmak için: Yuki AmyRKS D2RKS A1RKS M5, Citroen AmiRegal M1Volta EV1Arora S1Jiayuan Komi, Chery EQ1

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

XEV YOYO’yu nasıl buldunuz? Fiyatı ve performans olarak tercih eder miydiniz? Yorumlarınızı aşağıdan ekleyebilirsiniz, merakla bekliyoruz.

Paylaş

Diğer Güncel Haberler

This Post Has 2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir