Elektrikli Volkswagen ID.7 Tourer GTX ve ID.3 GTX tanıtıldı

Volkswagen ID.7 Tourer GTX ve Volkswagen ID.3 GTX’i tüm detaylarıyla sizlerle. 2 performans canavarı elektrikli tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Daha önce tüm detaylarıyla sizlerle paylaştığımız Volkswagen ID.7 Tourer’in performans odaklı versiyonu Volkswagen ID.7 Tourer GTX tanıtıldı. ID.7 Tourer GTX ile beraber ID.3 GTX’de tanıtım sahnesinde yer aldı.

Geçen hafta tanıtılan ID.7’nin wagon versiyonu Tourer tanıtıldıktan kısa bir süre sonra tanıtılan Tourer’in GTX versiyonu çift elektrik motoru ile 335 beygire sahip. 88 kWh batarya kapasite ile 620 kilometreye yakın menzil sunan aracın 0/100 km verisi ise 6,3 saniye. 

2 farklı versiyonla tanıtılan ID.3 GTX sırasıyla 282/322 HP ile bizlerle. Üst versiyonun 0/100 km/s verisi 5,6 saniye olan ID.3 GTX, 79 kWh batarya kapasitesi ile 600 km menzil sunuyor.

2 araç içinde herhangi bir fiyat bilgisi paylaşmayan Volkswagen’in Türkiye’ye bu araçları getireceği bilgisi de henüz netletmiş değil.

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)Linkedin

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir