Volkswagen ID.Buzz’ın üretimine ara verildi

Volkswagen ID.Buzz

Volkswagen’in son zamanlarda en çok konuşulan modeli tamamen elektrikli ID.Buzz’dan kötü haber geldi.Seri üretimine başlanan ID.Buzz, üretimi yarıda kaldı.Volkswagen ID.Buzz sevenleri ve almayı düşünenler üzecek haberin detaylarını sizlerle bu yazımıda paylaşacağız.

Volkswagen ID.Buzz’ın fiyatlarıyla ilgili yazımıza gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.ID.Buzz’ın üretimi esnasında talihsiz bir olay yaşandı.Üretimi esnasında bataryada problem tespit edildi.Bu durum ile ID.Buzz’ın üretimine acilen ara verildi.Konuyla ilgili Volkswagen cephesinden yapılan resmi açıklamada ise ID.Buzz’ın yalnızca Hanover fabrikasındaki üretiminde sorun olduğu açıklandı.

ID.Buzz

Diğer Volkswagen ID modellerinde ise bu problem yaşanmadığı dile getirildi.ID.Buzz’da kullanılan batarya hücreleri ile ilgili çalışmalar son hızla devam ettiği de ifadelerde yer aldı.

Son eklediğimiz elektrikli araçlarla ilgili haberlere gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir