Toyota bZ Compact SUV Concept tanıtıldı! İşte Detaylar

Toyota bZ

Toyota bZ Compact SUV Concept Belçika Brüksel’de tanıtıldı.Tüm detaylarıyla haberimizde Toyota bZ Compact SUV Concept’i ele alacağız.

C-SUV segmentinde yer alan bZ Compact SUV Concept, Toyota müşterilerinin karbon emisyonlarını azaltmalarına, müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamalarına ve sürdürülebilirliği sağlamalarına yönelik bir çok teknolojik yenilik sunuyor.

Bu Konsept, performans, yüksek teknoloji ve şık tasarımıyla,sürdürülebilir malzemeler kullanan sıfır emisyonlu bir aracı temsil ediyor.

Tasarım ekibi, Toyota’nın Beyond Zero aurasını takip etmesi için bitki bazlı ve geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış koltuklar gibi bir çok çevre dostu dokunuşa yer vermiş.Araç içinde bulnan kişisel asistan, yolculardan gelen isteklere yanıt vererek konforlu bir yolculuk sunuyor.

Beyond Zero mesajıyla Toyota, gelişmiş ve karbon nötrlüğünün elde edildiği bir geleceği daima en planda tutarak bunu tamamen elektrikli ve plug-in hibrit araçlarına yansıtıyor diyebiliriz.Avrupa’da Toyota, 2026 yılına kadar bZ (Beyond Zero) markasını taşıyan altı farklı piyasaya süreceğini duyurdu.Çeşitli elektrikli araç portföyü ile Toyota, en çok satış yapan ve geleceği tasarlayan lider markalar arasında yer alıyor.

Toyota bZ Compact SUV Concept’in tasarımını nasıl buldunuz? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir