TOGG’un şarj ağı markası ortaya çıktı! İşte Detaylar:

TOGG Şarj Cihazı

TOGG’u şarj edecek cihazlar ortaya çıktı… TOGG’un şarj cihazı yerli marka olacak! Ülkemizde toplamda 100 noktada olacak şarj cihazının detayları haberimizde sizlerle paylaşıyor olacağız.İşte Yerli Marka TOGG Şarj Cihazı!

TOGG’un yerli şarj ağı markası TruGo’nun elektrikli araç şarj cihazları ortaya çıktı! TOGG’un kurucu ortaklarından yerli marka Vestel’in TruGo’ya özel ürettiği 180 kilowatt gücündeki şarj cihazları ile elektrikli araçların ortalama olarak bataryasını 25 dakika içinde yüzde 80 doluluğa ulaştırabiliyor.Ülkemizde 600’ün üzerinde farklı lokasyonda 1000 yüksek performanslı şarj cihazı (DC) ile hizmet verecek TruGo’nun şarj cihazları trafik yoğunluğu yüksek güzergahlarda 25, az yoğunluktaki bölgelerde ise 50 kilometrede bir yer alacak.

Üretimi yerli marka üstleniyor!

Vestel tarafından üretilen ve seri üretime hazırlanan TruGo Şarj Cihazları, ülkemizde yıl sonuna kadar 100 noktaya yerleştirilecek.

2023’ün Mart Ayı’nda yollarda göreceğimiz yerli otomobil TOGG için şarj ağı hazırlıkları da devam ediyor.Vestel tarafından üretimi üstlenilen TruGo Şarj Cihazları yıl sonuna kadar aktif hale getirilecek.

TOGG’un yerli marka Vestel ile işbirliğini nasıl buldunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir