TOGG geliyor! Gürcan Karakaş tarihi verdi, işte yollarda olacağı tarih:

TOGG ve Gürcan Karakaş

TOGG son günlerin en çok konuşulan ve merak edilen konularından biri olmaya devam ediyor.Bir kaç haftadır verilen tarihler ve Gemlik’teki fabrikasından paylaşılan görseller ile ilgi odağı oldu.

TOGG ne zaman çıkacak? TOGG resmi tarih gibi merak edilen sorulan cevabını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Geçtiğimiz günlerde TOGG’un 2023’ün ilk çeyreğinde yollarda olacağını müjdeleyen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun haberini sizlerle paylaşmıştık.Hatta son dönemde en çok konuşulan TOGG’un yeni yerli rakibini de sizlerle yazımızda paylaşmıştık.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun ifadeleri bugün TOGG Ceo’su Gürcan Karakaş’ın ifadeleriyle doğrulanmış oldu.TOGG Ceo’su Gürcan Karakaş bir konuşmasında: ”2023 Mart’ından itibaren caddelerde görmeye başlayacağız.” ifadelerine yer verdi.

TOGG’un yollarda göreceğimiz tarihi de böylelikle resmiyet kazanmış oldu.2022’nin sonuna doğru da seri üretime geçileceği şuanda netlik kazanan konular arasında.

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araç ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir