Togg İş İlanları (Güncel İlanlar Nisan-Mayıs)

TOGG

TOGG, TOGG İş İlanları, TOGG Başvuru, TOGG yeni iş ilanı başvurusu nasıl yapılır? gibi sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz yazımı sizler için hazırladık.

2022’ye hızla giriş yapan TOGG, Gemlik’te bulunan üretim fabrikasının çalışmalarına devam ediyor.Geçtiğimiz günlerde Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın Sabiha Gökçen uçağından çekip Twitter hesabından paylaştığı görselde inşaatın hızla ilerlediğini ifade eden bir tweet paylaşmıştı.

Yıl sonuna seri üretime geçmeye hazırlanan TOGG için daha önce de sizlerle bir kaç yeni ilan paylaşmıştık.İş ilanlarına hızla devam eden TOGG, hem Gebze için hem de Stuttgart için ilan yayınlamaya devam ediyor.

Avrupa ve Türkiye’de iş ilanları yayınlamaya devam eden TOGG, yeni iş ilanları yayınladı.Paylaşılan yeni ilanların çoğu genellikle yazılım ve tasarım üzerine.TOGG için teknolojik yeniliklerin ve yazılımın önemini biliyoruz.Bu sebeple TOGG, seri ilanlar ile karşımızda.

İşte TOGG’un Güncel (Nisan-Mayıs) İş İlanları:

TOGG İş İlanları Başvuru (1)
TOGG İş İlanları Başvuru (2)
TOGG İş İlanları Başvuru (3)
TOGG İş İlanları Başvuru (4)

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araç ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir