Varank duyurdu: TOGG Fabrikası için tarih verildi! İşte Detaylar

Togg Fabrikası

TOGG için sona geliniyor! Son ÖTV indirimi haberimizden sonra Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’tan TOGG fabrikasının açılış tarihi verildi! İşte TOGG fabrikası ile ilgili haberimizden detaylar:

Test sürüşleri ile son günlerin gündemine oturan yerli otomobil TOGG’a bir yeni video daha eklenmişti.Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından paylaşılan video’yu görüntülemek için tıklayın.

ÖTV indirimi ile birlikte 900.000 TL’lik fiyata satılacağı tahmin edilen TOGG için söylenen rakamlar doğruluğunu koruyacak mı? bunu da ilerleyen süreçlerde gözlemleyip göreceğiz.

Son olarak güncel TOGG haberine gelirsek, Teknoloji Bakanı Mustafa Varank bir duyuru gerçekleştirdi.Bu duyuru TOGG fabrikasının açılış tarihi ile ilgiliydi.

Yerli ve milli TOGG fabrikası 29 Ekim’de açılacak!

Bartın Valiliğinde gerçekleşen bir toplantıda Varank: “Allah’ın izniyle Türkiye’nin otomobilinin fabrikasını 29 Ekim’de açacağız. Araçlarımız seri üretim bantlarından inmeye başlayacak” dedi.

TOGG’un fiyatı hakkındaki tahminlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.Merakla bekliyoruz!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)Linkedin

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir