TOGG Canlı Yayın – İşte TOGG Sahnede! Renkler ve Detaylar [29 Ekim Özel]

TOGG Canlı Yayın

Nihayet aylarca beklediğimiz yerli ve milli elektrikli otomobil TOGG, 29 Ekim yani bugün üretim tesislerinin kapılarını açıyor.Cumhuriyetimizin kuruluşunun 99. yılına özel açılış tarihinin bu tarih olarak seçilmesi de güzel detaylar arasında yer alıyor.

Bugün(29 Ekim) TOGG için Bursa’nın Gemlik ilçesinde yer alan TOGG Gemlik Üretim Kampüsü’nün açılışı yapılacak.Ayrıca kampüsün açılışı ile birlikte TOGG seri üretime girecek!

Dün gün içerisinde TOGG’un renk seçenekleri paylaşıldı.Türkiye’nin farklı şehirlerinde sembol olan güzellik ve değerlerinin ismi verildiği 6 farklı renge sahip olacak TOGG’un renkleri ”Türkiye’nin Renkleri” adıyla bir tweet’te paylaşıldı.

TOGG’un renk seçenekleri ise: Gemlik (TOGG’un üretim kampüsüne özel verilen isim), Anadolu (ülkemizin topraklarını simgeleyen bir isim), Oltu (oltu taşından ilham alınarak verilen isim), Kula (maden, kayaç ve vadilerden ilham alınarak verilen isim), Kapadokya (Peri bacalarının rengini barındırmasından ilham alınarak verilen isim), Pamukkale (ve tabii ki de travertenlerin renginden ilham alınarak verilen isim).

İşte TOGG’un renk seçeneği görselleri: (Twitter/TOGG2022)

TOGG’un seri üretime girmesini nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce kaç adet üretilecek ve teslimatlar ne zaman yapılacak? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir