Togg 100. Yıl Özel Seri videosunu paylaştı. [Video]

Togg 100. Yıl Özel Seri

Togg C-SUV’nin şubat ayında ön siparişe açılacağı duyurulmuştu.Öncelik sırasını belirleyecek olan ”100. Yıl Özel Seri” ise 2023 adetle sınırlı olacak.

Cumhuriyetimizin 100. yılına özel 2023 adet NFT ile birlikte satın alım koşulu ile sunulacak 2023 adet Togg C-SUV modelini satın alan kullanıcılara öncelik hakkı tanınacak.Böylelikle teslimatların yapılacağı Mart ayında bu hakka sahip olan kullanıcılar Togg deneyimi ilk yaşayanlardan olacak.

1-2023 numaraları verilen NFT tasarımlarına ‘Trumore’ uygulamasından AVAX ile açık arttırmayla teklif verilecek.En yüksek teklif veren kullanıcı, NFT’yi satın alım sonrasında Togg siparişi teslimatı sırasında öncelikli olarak yer alabilecek.

Togg 100. Yıl Özel Seri hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir