Tesla Türkiye’den 6 Yeni İş İlanı! İşe Alımlar Sürüyor

Tesla Türkiye

Ülkemizin değerli ve en büyük yatırımlarından biri olacak Tesla Motors, geçtiğimiz aylarda Türkiye’de üretime başlayacağını duyurmuştu.Güncel olarak sizlerle elektrikli araç firmalarının iş ilanlarını paylaşıyoruz.Daha önce de sizlerle Tesla’dan bir kaç iş ilanı paylaşmıştık.

Tesla, Türkiye’de ki operasyonları için iş kadroları doldurmaya başladı.Yaklaşık 3 aydır farklı alanlarda iş ilanı paylaşan dünyanın en iyi elektrikli otomobil üreticisi, yepyeni 6 farklı ilan ile bizlerle.Türkiye’de ki operasyonlarını hızla ilerleten Tesla’da, CEO’luk görevine Kemal Geçer getirilmişti.Ülkemizdeki operasyonlarına devam eden Tesla Motors, bir kaç ilimize Hızlı Şarj İstasyonu kurulacağını açıklamıştı.Hızlı Şarj İstasyonu ile ilgili yazımıza da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde TOGG’un da bu alanda yeni iş ilanları paylaştığını duyurmuştuk.İlana başvurular hala devam ediyor.Mutlaka TOGG’un iş ilanlarınada göz atmayı unutmayın.TOGG’un yeni yayınlamış olduğu ilana buraya tıklayarak yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Tesla Türkiye operasyonları için bugün İstanbul merkezli 6 farklı ilan yayınladı:

Tesla’nın ülkemizde yayınladığı iş ilanları şu şekilde: EHS Specialist, Tesla Advisor, Order Operations Specialist, Store Manager, Operations Coordinator, Business Development Lead Supercharging.

Tesla’nın yayınladığı ilanlara resmi web sitesinin ”Careers” alanından başvurabilirsiniz.

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araç ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir