Tesla Cybertruck, Formula SAE’de görüntülendi!

Tesla Cyberturck

Tesla Cybertruck, geçtiğimiz haftasonu uzun bir aradan sonra ilk kez görüntülendi.Brooklyn / Michigan’da bulunan Michigan International Speedway’deki bu yıl düzenlenen Michigan Formula SAE yarışmasında kamuoyuna açık bir şekilde görüntülendi.

2023 yılında seri üretime başlayacağını doğrulayan Elon Musk’ın en çok üstünde durduğu modeli olan Cybertruck, yaklaşık 3 yıldır ertelenen bir model idi.2019 yılında Elon Musk tarafından 2020 tarihi verilmişti fakat daha sonrasında tekrardan ertelendi.Son olarak 2023’te seri üretimine başlanılacak olan Cybertruck modeli, sıradışı tasarımıyla en çok merak edilen gözde araçlardan diyebiliriz.

Tesla Cybertruck

Tesla Cybertruck’a ön sipariş ile ulaşmak mümkün.Fakat bazı ülkelerde şuanlık mümkün değil gibi görünüyor.Tesla Motors, Cybertruck’a olan yoğun sipariş talebi olması nedeniyle Avrupa ve Çin’de siparişleri kabul etmeyeceğini açıkladı.

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araç ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir