Tamamen elektrikli Karavan ”Winnebago eRV2” tanıtıldı

Tamamen elektrikli Karavan Winnebago

Winnebago tamamen elektrikli, 0 emisyonlu karavan modelinin çalışır durumdaki prototipini tanıttı.eRV2 adıyla prototip, Winnebago şirketinin geçen yıl aynı etkinlikte tanıtılan eRV konsept aracından esinlenerek ortaya çıkmış.Tamamen elektrikli karavan Winnebago’yu tüm detaylarıyla inceleyeceğiz.

Winnebago şirketi tamamen elektrikli eRV2’yi, sürdürülebilir ve konforlu bir seyahat sunmasına adına tasarlamış.Elektrikli çözümlerde artan talebe karşılık olarak sunduğu modeli şirket, üretimin tamamlanmasına kadar tüketicilerle birebir iletişim içinde kalarak geliştirildiğini açıkladı.

Winnebago eRV2’nin Özellikleri:

– Aktarma organlarının yanı sıra hem de ev sistemleri elektrikle çalışıyor ve 900 Watt’lık güneş enerjisi kapasitesinin de yardımıyla 7 güne kadar Boondocking(şebeke olmadan kamp)’e izin veriyor.

– Winnebago eRV2 Ford E-Transit aracının şasisi üzerine inşa edilmiş ve 175 kilometreye kadar menzil sunuyor.Bu menzilin ilerleyen zamanlarda geliştirileceği de özellikle vurgulanmış.

– Winnebago, lityum pil sistemi olan IonBlade lityum ev pili oluşturmak için Lithionics Battery şirketi ile ortaklık kurmuş.

– İç mekanda geri dönüştürülmüş malzemelere yer verilmiş.Döşeme, paspaslar ve pencere çerçevelerinin etrafındaki süslemeler dahil olmak üzere iç mekanda geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılmış.

– Karavan içerisinde yerleşik şarj noktalarına sahip iki uyarlanabilir çalışma alanı bulunuyor ayrıca maksimum güçlü veri akışı için yüksek hızlı Wi-Fi yönlendiriciye sahip.

– Winnebago Connect uygulaması ile kullanıcılar, elektrik ve enerji yönetim sistemlerini kolayca kontrol edebiliyor.

Winnebago’yu nasıl buldunuz? Winnebago hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir