Subaru Solterra Fiyatı Türkiye için belli oldu! (Haziran 2022)

Subaru Solterra Fiyatı (Görsel: Overseas Model Shown)

Japon menşeili Subaru‘nun 22 Haziran’da tamamen elektrikli BEV modeli Solterra‘nın lansmanının olacağını sizlere duyurmuştuk.Dün itibariyle Solterra‘nın lansmanı gerçekleşti ve Türkiye için satış rakamları belli oldu.Donanım paketleri ile fiyatı değişiklik gösteren Solterra‘nın, başlangıç paketi dahil toplamda 3 donanım paketi mevcut.

Subaru Solterra

İşte Subaru Solterra ile ilgili haberimizin detayları:

22 Haziran tarihinde lansmanı yapılan Solterra‘nın ülkemiz için satış fiyatı belli oldu.466 kilometre menzil sunan tamamen elektrikli BEV otomobil Solterra, 0/100’e 6.9 sn’de ulaşıyor.

Subaru Solterra İç Kısım

Yazılım noktasında sürücü güvenliğini ön planda tutan Solterra’da ”Subaru Safety Sense” Önleyici Güvenlik Sistemi kullanılmış.

Gelelim Subaru Solterra Türkiye Fiyatına:

3 paket ile karşımıza çıkan Solterra‘nın başlangıç paketi e-Xtreme 1.665.900 TL‘lik fiyatı ile satışta.Başlangıç paketinin haricinde orta seviyede donanımlı paketi Solterra e-Xclusive paketi 1.749.500 TL‘den, tam donanımlı e-Xcellent 1.849.500 TL‘den satışta.Subaru Solterra, Subaru’nun yetkili satış noktalarında şuanda satışta.

Subaru Solterra’nın teknik özellikleri ve fiyatını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Son eklediğimiz elektrikli araçlarla ilgili haberlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)Linkedin

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir