Tatil ve kamp severler için: SKODA ENYAQ iV 80 FestEVal

SKODA ENYAQ iV 80 FestEVal

Yaz sezonu için Skoda ENYAQ iV 80 FestEVal konsept modeli tanıtıldı.Festivaller ve kamp kaçamakları için sıfır emisyonlu konaklama sağlamak için uzatılabilir yatak, lüks çatı çadırı ve kamp alanı ekstraları olan bir bota monte kamp kutusunu içinde bulunduruyor.

İngiltere’de yaz festivalleri ve bununla birlikte tatil sezonu yeniden başlıyor.Bunu coşku ile kutlamak için SKODA, çevreye duyarlı bir dokunuşla heyecan verici bir açık hava maceraları ve festivaller için kampta konaklama sağlayan dünyada henüz örneği bulunmayan ENYAQ iV 80 FestEVal’i ortaya çıkardı.

ENYAQ iV 80 FestEVal konseptinin içerisindeki üniteye entegre bir gazlı ocak, musluk ve hortumlu katlanabilir lavabo, hazırlık alanı ve geniş depolama alanı bulunduruyor.

Ünitenin esnekliği ve tasarımı, arka koltukların hareket halindeyken hala kullanılabilir olmasını sağlıyor.Mangal sonrası şöyle bi uzanayım diyorsanız 2 adet uyku alanı bulunuyor.Bu 2 alan toplamda 4 kişiyi içinde barındırabilir kapasitede.Çift kişilik karyola, katlanmış arka koltuklar boyunca uzanarak dakikalar içinde bir kurulabiliyor.

İkinci uyku alanı ise aracın üstünde bulunan aerodinamik çatı çadırında.Çadırın kendisi birkaç dakika içinde kurulabiliyor.Ayrıca çadır içerisinde güneş enerjisiyle çalışan bir fan ve entegre bir el fenerine sahip.

Ses sistemi ise ENYAQ iV’nin sekiz hoparlörlü ses sistemi ile donatılmış.Böylelikle partiye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Pil konusuna gelirsek 30 dakikadan daha kısa sürede yüzde 80 şarj ile 135kW’a kadar hızlarda şarj edilebiliyor.

Ekran konusunda desteklenen 13 inç dokunmatik bilgi-eğlence sistemi ile kontrol ediliyor. Dijital deneyimi artırılmış sanal gerçeklik ile hissedebiliyorsunuz diyebiliriz.

Skoda ENYAQ iV 80 FestEVal’i nasıl buldunuz? Fikirlerinizi bizlerle aşağıdaki yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir