RKS D2 Özellikleri ve Fiyatı – Nerede satılıyor? Tüm Detaylar

Zhidou D2

Çinli Elektrikli Otomobil markaları gün geçtikçe ülkemizde yollarda görülmeye başladı.2022 için bu denli elektrikli otomobil ataklarını bekliyorduk fakat beklentilerimizin üstünde kullanıcıya ulaşmaya başladığımı söyleyebiliriz.Özellikle son zamanlarda Zhidou D2’nin İstanbul’da çoğu lokasyonda görüldüğüne dair bir kaç görsel paylaşmıştık.

Aradan geçen zamanda Zhidou D2 için çok farklı gelişmeler yaşandı.Zhidou D2 Türkiye pazarına RKS Motor grubu ile dahil oldu.RKS Grubu ise Zhidou D2 isimli aracın isminde değişikliğe giderek RKS D2 ismiyle satışa sundu.

Zhidou D2
Zhidou D2

Zhidou D2 nihayet Türkiye’de… RKS Motor grubunun temsilciliğinde ülkemize giriş yapan Zhidou D2 isimli mini elektrikli araç RKS D2 adıyla Türkiye’de satışa sunuldu.RKS D2, RKS bayilerinden satın alınabilir durumda.

RKS D2 ismi ile Türkiye’ye giriş yapan Çinli Zhidou D2‘ye sahip olmak için şuan da ön sipariş ile satın alımlar devam ediyor.

RKS D2‘nin 299.280₺‘den satışta idi.Fakat Temmuz ayı itibari ile RKS D2’nin fiyatlarına zam geldi.RKS D2’nin güncel fiyatı 453.360₺ oldu. D2’nin 6-9 taksitli fiyatı ise 462.427₺ ile RKS bayilerinde satışta.

3 farklı renk seçeneği ile bizlerle olan RKS D2’nin RKS Motor tarafından paylaşılan teknik verileri:

RKS Motor

RKS D2‘nin teknik özelliklerini sizler için listeleyelim:

  • 9.6 kW Motor
  • Menzil 120-150 km (kullanım ve yol şartlarına bağlı olarak değişmekte)
  • 120 Ah/18 kWh Lityum-Iyon Batarya
  • Şarj süresi (0-100) 4-6 saat
  • Maksimum sürat 80 km/h
  • Uzunluk 2811 mm, genişlik 1499 mm, yükseklik 1555 mm
  • Ön ve arka fren disk

İşte RKS D2’nin Renk Seçenekleri:

RK2 D2 Renk Seçenekleri

Diğer mini elektrikli araçlar ile ilgili yazılarımıza göz atmak için: Yuki Amy, Silence S04RKS A1RKS M5, XEV YoyoCitroen AmiRegal M1Volta EV1Arora S1Jiayuan Komi, Chery EQ1

Zhidou D2’nin RKS Motor Grubu tarafından satışı hakkında ne düşünüyorsunuz? RKS D2’yi nasıl buldunuz? Zhidou D2, Türkiye adıyla RKS D2 hakkında düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir