RKS A1 (Özellikleri, Fiyatı ve Menzili) – (Güncel Fiyat)

RKS A1 Fiyatları

RKS A1 elektrikli aracı inceleyeceğimiz aynı zamanda RKS A1 fiyatıRKS A1 özellikleri ve RKS A1 menzili kaç kilometredir? sorularının cevabının, merak edilen yönleriyle yazımızda sizlerle paylaştık.

RKS A1 Elektrikli Araç

RKS A1 Özellikleri

RKS A1 Fiyatı

RKS A1 Hangi Ülkenin?

Türkiye

RKS A1 Elektrikli Mi?

RKS A1 tamamen elektrikli bir araçtır.Ev tipi priz ile şarj edilebilir.

Elektrikli araçlar ile tanıdığımız yerli marka RKS şirketi, yepyeni modelleri ile bizlerle olmaya devam ediyor.Uzun süredir üzerinde çok konuşulan M5 modelinden sonra yepyeni bir elektrikli modeliyle bizlerle olan RKS, A1 adlı yeni elektriklisini tanıttı.

M5 modelinde olduğu gibi 2500W Brushless motor gücü ile üst düzey bir elektrikli araç performansı sağlayacağınız A1‘in süspansiyonları M5‘teki geri bildirimlerden faydalanılarak daha iyi geliştirilmiş şekilde sunulmuş.RKS’nin yeni modeli D2‘ye mutlaka göz atmayı unutmayın.Tabii ki bu tarz mini elektrikli araçların ses yalıtımı ile ilgili bahsi geçen konuşmalara göre içeriden ses aldığını duyuyoruz.Bu durum A1 içinde geçerli.Çoğu mini elektrikli araçta bu tarz şeyleri daha az duymak dileğiyle… diyerek yazımıza devam edelim.

Görseller: RKSMotor

RKS A1’i 220V ev tipi priz ile şarj edebiliyorsunuz.Ufak tefek yapısı ve boyutu ile park sorununu tamamen ortadan kaldıran A1‘in boyutları:

  • UZUNLUK: 2500 mm.
  • GENIŞLİK: 1202 mm.
  • YÜKSEKLİK: 1625 mm.
  • DİNGIL MESAFESİ: 1720 mm.

RKS A1 elektrikli motosiklet grubunda yer alıyor ve RKS A1’i 18 yaşından büyük ve motor ehliyeti sahibi olan kişiler sorunsuz bir şekilde kullanabilir.

İşte RKS A1’in Özellikleri:

RKS’nin A1 modelinde de M5‘te olduğu gibi 2 renk mevcut.RKS A1 siyah ve beyaz olarak tercihinize göre satışa sunuluyor.

Görseller: RKSMotor

2 kişinin rahatlıkla sığabileceği (1 ön ve 1 arka koltuğa sahip) A1 modeli, 6 ve 8 saat eşiğinde %100 kapasiteye ulaşabiliyor.M5‘in kapasitesine göre biraz daha küçük diyebiliriz.M5‘in yolcu kapasitesi 3 kişi ile sınırlıydı.

A1‘in diğer özelliklerine baktığımızda ise jantlar alüminyum alaşım, ön fren disk iken arka fran ise kampana olarak bizlerle.Sürüş ile ilgili tüm detayları LCD ekran aracılığıyla görüntüleyebiliyorsunuz.Akü kısmında ise 60V 80Ah kullanılmış.

RKS A1’in hız ve menzil verileri ise:

Toplam menzil mesafesi: 70-110 kilometre

Maksimum hız: 25-45 km/s

RKS A1 Fiyatı

RKS A1‘in güncel fiyatı 251.765 TL. RKS A1′i RKS bayilerinden satın alabilirsiniz.

Diğer mini elektrikli araçlar ile ilgili yazılarımıza göz atmak için: Yuki AmySilence S04, RKS D2RKS M5, XEV YoyoCitroen AmiRegal M1Volta EV1Arora S1Jiayuan Komi, Chery EQ1

RKS A1’i nasıl buldunuz? Siz olsaydınız RKS A1’i tercih eder miydiniz? Yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşabilirsiniz, merakla bekliyoruz.

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)Linkedin

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir