Renault Trucks’tan tamamen elektrikli T ve C modelleri

Renault Trucks

Renault Trucks , tamamen elektrikli tır serisinin yeni modellerini tanıttı.Renault’un yeni logosunu taşıyan ilk Renault Trucks E-Tech T ve C, 2023 yılından itibaren seri üretime girecek.

Lojistik ve üretim sektörüne özel ortaya çıkan bu yeni modeller, elektrikli motor ile birlikte özel bir tasarıma sahip.

Renault Trucks E-Tech T ve C, Renault’un marka imzasına sahiptir.Yanlarında mavi jant kapakları ve dikey şerit ve önde Renault Trucks E-Tech arması olan bu modellerde ayrıca mavi pleksiglastan yeni bir Amblem plakası ile donatılmıştır.

Renault Trucks

Güvenlik konusunda da güvenliği olabildiğince artırmak için araçların önü 115 mm öne alınmış ve yanlara radarlar yerleştirilmiştir.Tamamen yenilenen ön panelde ise Renault Trucks’un tasarım ekibi, bir ekolayzırı andıran bir desenle elektronik müzik dünyasından ilham alınmış.

Renault’un yeni logosunu en iyi şekilde temsil eden Renault Trucks E-Tech T ve C,  ön panele yerleştirilen parlak siyah zemin üzerine fırçalanmış alüminyum elmas, bu iki modelede adeta modern ve sofistike bir görünüm kazandırmış.

Renault Trucks E-Tech T ve C, Renault Trucks’ın Avrupa’daki yan kuruluşlarında şimdiden ön siparişe açıldı bile.Özellikle nakliye ve lojistik firmalar şimdiden rezerve edebilir.Renault Trucks E-Tech T ve C’nin üretimi 2023’ün sonunda Fransa’nın Bourg-en-Bresse kentinde başlayacak.

Renault Trucks’ın yeni modelleri T ve C’yi nasıl buldunuz? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir