Renault Scenic Vision Concept: Geleceğin Konsepti Tanıtıldı!

Geleceğin yüksek teknolojili otonom araç konseptleri tanıtılmaya devam ediyor.Dünyanın en iyi otomobil markalarının peşi sıra yayınladığı konseptlere Renault’da katıldı.Son dönemlerin en çok tanıtılan konsept araç videolarına bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Renault Scenic Vision konsepti, markanın daha yeşil, daha güvenli ve çok daha kapsayıcı bir gelecek vizyonunu özetlediğini söyleyebiliriz.

Scenic Vision Conceptin tasarımı gerçekten olağanüstü düşünülmüş.Aracın çizgileri teknoloji ile buluşmuş.Araç içerisinde ekran tamamen cama yansıtılmış.Şık ışık dokusu ile aydınlatılmış.

Güvenlik tarafında ise Renault’un ”Renault Safety Coach” teknolojisi ile donatılan bu konseptte kazalara %70 oranında engel oluyor.Pil dahil %95 geri dönüşümlü konsept doğa dostu olmayı da garantilemiş.Ayrıca araç içerisinde ki malzemeler içinde %70 geri dönüştürülmüş materyaller kullanılmış.H2-Tech konseptli araç, hybrid, elektrik ve hidrojen motor sistemini de içinde barındırıyor.

Renault Scenic Vision Concept, sürdürebilir kalkınma, kaynakların korunması ve yolcuların güvenliği anlayışıyla ortaya çıkarılmış.

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araç ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir