Rakun’dan yeni haber geldi!

Rakun Mobilite

Rakun mobilite’den çoğumuzun merak ettiği ve yıl başında açıklanacağı duyurulan fiyatlarını hepimiz bekliyorduk.Yıl başı gününden itibaren yaklaşık 2-3 ay aralığında sessiz kalan Rakun’dan uzun zaman sonra ilk kez bir gelişme gerçekleşti.

Sosyal medya hesaplarından da sessizliği koruyan Rakun, son 1-2 haftadır tekrardan aktif bir şekilde bilgilendirici içerikler paylaşılıyor.

Bu süreçte sessizliğini koruyan Rakun’dan fiyat bilgisini beklerdik fakat bir bilgiye daha eriştik.

Rakun, web sitesinden ”Kullanıcı El Kitabı” adlı bir PDF yayınladı ve bu uzun süren sessizliğe bir adım atmış oldu.Bildiğiniz üzere ilk tanıtımı yapıldığında bazı teknik veriler eksikti ve bunlardan biri de toplam menzil idi.Bu PDF yayınında ise Rakun 2 Teker ve 3 Teker’in menzil bilgisi yayınlandı.

Buna göre Rakun 2 Teker, ortalama 100 km menzile sahip olurken 3 Tekerlekli modeli ise ortalama 85 km menzile sahip olacak.

İşte Kullanıcı El Kitabından bazı teknik veriler:

Tüm detaylı bilgileri buraya tıklayarak web sitesinden de öğrenebilirsiniz.

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)Linkedin

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir