Rainwoll Rw20 (Özellikleri, Fiyatı ve Menzili)

Rainwoll Rw20 elektrikli aracı inceleyeceğimiz aynı zamanda Rainwoll Rw20 özellikleri, Rainwoll Rw20 fiyatıRainwoll Rw20 menzili kaç kilometredir? ve Rainwoll Rw20 nerede satılıyor? sorularının cevaplarını ve çok daha fazlasını mercek altına alıyoruz.

Rainwoll Rw20

Rainwoll Rw20 Özellikleri

Rainwoll Rw20 Fiyatı

Rainwoll Rw20 menzili kaç kilometredir?

Güçlü donanımı ile akıllarımızda yer edinen Rainwoll bu kez tasarım konusunda da bir adım öne geçecek gibi duruyor. Rainwoll’un tanıtılan en yeni modellerinden biri olan %100 elektrikli aracı Rainwoll Rw20 dinamik tasarımı ve son teknoloji donanımı ile göz dolduruyor. Daha önce incelediğimiz Rainwoll Rw10‘da olduğu gibi Rainwoll Rw20 de bize şarj konusunda inanılmaz bir kolaylık sağlıyor. Standart ev tipi priz ile de şarj olabilen Rainwoll Rw20 şarj istasyonu derdini ortadan kaldırıyor.

Şehir içi otomobil kullanımı düşünülürek tasarlanmış Rainwoll Rw20 kompakt boyutu ve dinamik tasarımı ile keyifli bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Pek çok avantajı bir arada bulunduran Rainwoll Rw20 mini elektrikli aracı sessiz olması ile de iyi bir yol arkadaşı olarak karşımıza çıkıyor. Mini gövde tasarımı, kolay şarj sistemi ve güçlü donanım özellikleriyle konfor ve teknolojiyi bize sunuyor.

Rainwoll Rw20’den detaylar

4 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkan Rainwoll Rw20 aynı zamanda iç tasarımında üç renk seçeneği ile sunuluyor.

Batarya için özel tasarlanmış platform, sürüş birimleri, süspansiyon, termal ve alt gövde yapısı ile güvenli sürüş için zarif bir bütünlük sağlanmış.

Rainwoll Rw20 Teknik Özellikleri

Dinamik ve çevik tasarımı ile öne çıkarılan Rainwoll Rw20‘nin paylaşılan verilere göre maksimum menzili 110 km. 9.2kwh pil kapasitesi ile bize 6 saatlik bir şarj süresi sunuyor.

Rainwoll Rw20 Fiyatı

Rainwoll Rw20 için henüz fiyat bilgisi paylaşılmış değil. Türkiye’de şuan için yalnızca RW10 modeli satışa sunuldu.

Rainwoll Rw20 aracını nasıl buldunuz? Sizce fiyatı elektrikli araçtan beklentilerinizi karşılıyor mu? Düşünce ve görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)Linkedin

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir