Polestar O2 Concept, Polestar 6 olarak geliyor! İşte Detaylar

Polestar 6

Polestar’ın elektrikli ve üstü açılır spor bir konsept otomobil olan O2’yi tanıtmasının üzerinden sadece birkaç ay geçti ancak İsveçli markanın üretim için karar değişiklikliğine gitti.Bu da O2 Concept yerine Polestar 6 olarak üretilmesine karar verilmesine sebep oldu.

Polestar 6 için büyük talep gören İsveçli şirket Polestar’ı lansmanından dört yıl önce rezervasyon dönemini açmaya zorladı.

Polestar 6’nın duyurulmasıyla birlikte marka tamamen spor otomobiller alanına girdiği apaçık ortada.Şu anda Polestar yalnızca “hedeflerden” bahsediyor.

Polestar 6 bu sürümü şuanda 25.000₺ karşılığında markanın web sitesi aracılığıyla rezerve edilebilir (iptal durumunda geri alınabilir).Şuan için rezerve eden müşteriler, gelecekteki otomobillerinin gerçek özelliklerini öğrenmek için beklemek zorunda kalacak ve onu dört yıl daha kullanamayacaklar.

Polestar 6’yı nasıl buldunuz? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)Linkedin

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir