Opel Mokka-e Fiyatları – Tamamen elektrikli Mokka-e Türkiye’de!

Opel Mokka-e Fiyatları

Opel Mokka-e elektrikli aracı inceleyeceğimiz aynı zamanda Opel Mokka-e fiyatlarıOpel Mokka-e özellikleri ve Opel Mokka-e menzili kaç kilometredir? sorularının cevabının, merak edilen yönleriyle yazımızda sizlerle paylaştık.

Türkiye’de Alman devi Opel’in en çok tutan modelleri arasında yer alan Opel Mokka modelinin tamamen elektriklisi Mokka-e, nihayet ülkemizde satışa sunuldu.

Mokka satışlarında ciddi bir başarı elde eden Opel, Mokka’nın tamamen elektrikli modeli Mokka-e’de de bu başarıyı yakalayabilecek mi? bu da oldukça merak konusu.

Opel Mokka-e Fiyatları

Opel Mokka-e Özellikleri

Opel Mokka-e

Opel Mokka-e Menzili

Türkiye’de en çok satılan SUV modellerinden biri olan Opel Mokka’nın elektrikli versiyonu Opel Mokka-e’nin özelliklerine gelin birlikte gözatalım.

Opel Mokka-e Özelikleri

  • Opel’in yeni pil teknolojisi ile sıfır emisyonlu elektrikli motoru 136 HP güç ve 260 Nm tork gücü üretiyor.
  • 50 kWh pil kapasitesine sahip Mokka-e’nin toplam menzili ise WLTP değerlerine göre 327 kilometreye kadar mesafe sunuyor.
  • Ev tipi veya hızlı şarj istasyonlarında yalnızca 30 dakikada %80 şarj doluluk oranına ulaşabiliyorsunuz.
  • 6 farklı renk seçeneğine sahip Opel Mokka-e’yi kendini zevklerinize özel tasarlamanız mümkün.
  • Araç veri izleme sistemi ile aracın durumu ve yol koşulları ile ilgili bilgi ekranı araçta bulunuyor.
  • 3 farklı sürüş moduna sahip Mokka-e’nin modları: Spor, Eco, Normal

Gelelim tamamen elektrikli Opel Mokka-e‘nin Türkiye fiyatına:

Opel Mokka-e Fiyatları

Tamamen elektrikli Opel Mokka-e Türkiye’de 100 kW elektrik motoruna sahip Ultimate paketi ile satışa sunuldu.Yalnızca Ultimate paketi satışa sunulan Opel Mokka-e’nin Türkiye fiyatı ise 1.538.900 TL.

Opel Mokka-e’yi nasıl buldunuz? Sizce Opel Mokka-e fiyatı rakiplerine göre normal mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir