Nissan Max-Out Concept tanıtıldı

Nissan Max-Out Concept

Nissan, geleceği temsil eden Nissan Max-Out Concept’i tüm dünyaya tanıttı.Nissan Max-Out Concept’i tüm detaylarıyla yazımızda sizlerle birlikte inceleyeceğiz.

Nissan, üstü açılır konsept modeli tamamen elektrikli Max-Out modelini tanıttı.Nissan’ın “Ambition 2030” vizyonunun bir temsilcisi olarak gösterilen Max-Out, markanın gelecekte sürdürülebilir, son teknoloji ve yenilikçi mobiliteyi daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor.

Concept modellerden farklı olarak Nissan Max-Out iki koltuğa sahip ve üstü açık tasarımı ile bizlerle.Diğerler modellerden farklı olarak özgün bir tasarıma sahip.

Nissan Futures etkinliği markanın elektrifikasyon, araç zekası, güç yönetimi, araç aküsünün yeniden kullanımı ve daha fazla yeniliği amaçlayan bu etkinlik ile müşterilerle etkişimde kalarak, panel tartışmalarına, hem sanal hemde fiziksel olarak ziyarete hazır şekilde sürdürülecek.

Nissan Max-Out Concept’i nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir