Nieve Evzoom Özellikleri ve Fiyatı – Nerede satılıyor? Tüm Detaylar

Çinli elektrikli araç üreticisi Nieve, tamamen elektrikli sedan Nieve Evzoom modeliyle Türkiye’de.Tamamen elektrikli sedan Nieve Evzoom özellikleriNieve Evzoom fiyatıNieve Evzoom kaç kilometredir? ve çok daha fazlasını tüm detaylarıyla yazımızda sizlerle paylaştık.

Nieve Evzoom

Nieve Evzoom Özellikleri

Nieve Evzoom Fiyatı

Nieve Evzoom menzili kaç kilometredir?

Çinli elektrikli araç üreticisi Nieve, JMEV (Jiangling Motors Group) ile Türkiye’ye giriş yaptı.Özellikle tamamen elektrikli sedan modeli Evzoom ile ön plana çıkan Nieve, Türkiye’de elektrikli araçlara rakip olacak özelliklere ve fiyat etiketine sahip.

Nieve Evzoom Teknik Özellikleri

Elektrikli sedan Evzoom 4675 mm uzunluğa, 1835 mm genişliğe ve 1480 mm yüksekliğe sahip, aracın aks mesafesi ise 2570 mm.Aracın ağırlığı 1600 kg iken bagaj hacmi ise 410 L.

118 kW motor gücüne sahip Evzoom, 450 kilometreye varan menzil sunuyor.34 dakikada hızlı şarj özelliği ile ön plana çıkan sedan, %30-%80 arasında 64 kW/s hıza sahip hızlı şarj istasyonlarında 34 dakika gibi kısa bir sürede %80 dolum sağlanabiliyor.AC şarj süresi ise 10 saat.

Performans tarafına baktığımızda tamamen elektrikli sedan Evzoom’un maksimum hızı 150 km/s ve 225 Nm tork sunuyor. 0/100 km/s verisi ise yalnızca 9,6 saniye.

Nieve Evzoom Fiyatı

Tamamen elektrikli sedan Nieve Evzoom‘un Türkiye fiyatı ise lansmana özel 1.598.000 TL fiyat etiketine sahip.Nieve Evzoom bayilerden sipariş verilebilir durumda.

Nieve Evzoom’un Tanıtım Videosu

YouTube: Nieve E-Car

Nieve Evzoom’u nasıl buldunuz? Sizce Türkiye’de yüksek satış rakamlarına ulaşabilecek mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi Twitter (yeni adıyla X) ve Instagram’da takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın!

Paylaş

Diğer Güncel Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir