MG4, İngiltere’de “Yılın Otomobili” seçildi

MG4, İngiltere’de “2023 Yılının En İyi Otomobili” seçildi.MG’nin en yakın rakipleri içten yanmalı motora sahip modeller oldu.

Sıralamaya giren diğer araçlara baktığımızda ise ikinci sırada Dacia Jogger yer alıyor.Üçüncülük ödülü ise farklı ödül kategorisinde yer alan Toyota GR86’a verildi.Toyota GR86 “En İyi Coupé” kategorisinin kazananı oldu.

Tamamen elektrikli MG4, “İngiltere 2023 Yılının Otomobili” unvanını almak için diğer farklı modele karşı farkla kazanan model oldu.

İngiltere Yılın Otomobili Ödülleri etkinlik sorumlusu Alisdair Suttie ise şu ifadelere yer verdi: “MG, bu zaman için mükemmel bir otomobil.Geniş menzili ve hızlı şarj avantajları ile elektrikli araç sahipliğindeki problemleri ortadan kaldırır ve onu arzu edilen en konforlu seyahat şekli haline getiriyor. Bu da harika bir çok yönlü aile arabası olmasına avantaj sunuyor.”

İngiltere 26.995 Sterlin’den başlayan fiyatlarla MG4’ün ülkemize 2023 yılının son çeyreğinde piyasaya sunulması bekleniyor.

MG4 hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir