Elektrikli ve 360 derece dönebilen Mercedes G Wagon

Mercedes, tamamen elektrikli ve 360 derece dönebilen Mercedes G Wagon modelini Las Vegas’ta tanıttı.Alman devi Mercedes’in elektrikli G Wagon‘unu tüm detaylarıyla yazımızda sizlerle paylaştık.

360 derecelik bir açı ile tankın dönüşüne şahit olduğumuz tamamen elektrikli G-Class’ın bu dönüşüne ‘G dönüşü’. Tank dönüşüne “G dönüşü” adı verildi.Las Vegas’ta düzenlenen CES 2024’te sahne alan ve tüm dikkatleri adeta üzerine çeken G-Class Mercedes G Wagon, seri üretime hazır.

Daha önce aynı dönüşü Amerikalı tamamen elektrikli pick-up Rivian R1T‘de görmüştük.Üretime hazır olan ve prototip olarak CES 2024’te sahneye çıkan elektrikli G-Wagon’un, dünya prömiyeri sinyallerini de vermiş oldu.Resmi lansman ise 2024 sonunda gelebilir.

Tamamen elektrikli versiyon ile satılması planlanan G-Class serisi aynı zamanda benzinli ve dizel seçenekleri ile de gelebilir.

İşte Mercedes’in 360 derece döndüğü anlar

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir