Mercedes EQE Türkiye’de! İşte Fiyat ve Detaylar:

Mercedes EQE

Mercedes EQE ne zaman Türkiye’ye gelecek? Mercedes EQE fiyatı ne olacak? gibi uzun zamandır ilgiyle beklenen ve bizlerinde merakla beklediği Mercedes’in tamamen elektrikli serisi EQ’ye nisan ayında EQE’de katılmıştı.

Türkiye’ye geleceği aylardır konuşulan EQE serisi nihayet bizlerle olacak.Fakat AMG donanımlı paket olarak kısa bir süreliğine yalnızca tek bir seçenek ile karşımızda.

Mercedes, EQE 350 serisinin 2 farklı paketi ülkemizde yerini aldı.EQE 350 4MATIC ve EQE 53 4MATIC+ olarak ülkemizde yerini alan tamamen elektrikli araçların Türkiye fiyatı ise EQE 350 4MATIC için 3.504.500 TL iken EQE 53 4MATIC+’ın fiyatı 4.887.500 TL‘den Mercedes bayilerinde satışa sunuldu.(6 Mart 2023 tarihinde güncellendi)

290 beygir gücündeki EQE 350+ 530 nm tork ile toplamda 680 kilometreleri bulan menzile sahip.Bataryası da oldukça iyi bir verim sağlıyor diyebiliriz.350+’da bataryanın %10 seviyesinden %80 seviyeleri gelmesi yaklaşık 30 dakika sürüyor.

Mercedes EQE 350 serisini nasıl buldunuz? Sizce fiyat konusunda teşvik indirimleri yapılmalı mı (Bizce yapılmalı..:) Aşağıdaki yorumlar kısmından düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir