Maxus e-Deliver 3 (Özellikleri, Fiyatı ve Menzili)

Maxus, sıfır emisyonlu teslimat araçlarının geleceğini şekillendirmek için tasarlanan Maxus e-Deliver 3 ile iş dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Tamamen elektrikli ticari Maxus e-Deliver 3 Türkiye’de satışa sunuldu. e-Deliver 3 ile ilgili tüm detaylarıyla yazımızda bulabilirsiniz.

Çinli SAIC Motor’un bünyesinde yer alan Maxus, Türkiye pazarında güçlü bir varlık sergileyerek e-Deliver 3 modelini resmi olarak satışa sundu. İstanbul’da gerçekleştirilen lansman etkinliği ile tanıtılan e-Deliver 3, firmanın hafif ticari araç segmentindeki iddialı adımını temsil ediyor.

Maxus’un e-Deliver 3 modeli, Avrupa’daki elektrikli hafif ticari araç pazarının önde gelen modellerinden biri. e-Deliver 3, 3 farklı şasiye sahip. Bu seçenekler arasında Kısa Versiyon (4.8 metreküp depolama alanı), Uzun Versiyon (6.3 metreküp depolama alanı) ve Şasi (Kasalı versiyon) bulunuyor. Türkiye’de satışa sunulan model ise 4.8 metreküp depolama alanına sahip Kısa Versiyon oldu.

Maxus e-Deliver 3, 50,23 kWh batarya kapasitesi ile donatılmış olup, bu özellik aracın 238 km’ye kadar (WLTP) menzile sahip olmasını sağlamaktadır. 122 HP motor gücü ile desteklenirken, 905 kg taşıma kapasitesi ile işlevselliği artırılmıştır. Hızlı şarj özellikleri de dikkat çeken detaylardan biri; 50 kW DC ve 6.6 kW AC şarj desteği, kullanıcıya pratik ve efektif bir şarj deneyimi sunuyor.

Maxus e-Deliver 3‘ün Türkiye’deki güncel satış fiyatı 1.350.000 TL.

Maxus e-Deliver 3’ü nasıl buldunuz? Siz olsanız tercih eder misiniz? Düşüncelerin bizler için önemli, yorumlarda buluşalım!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi X (eski adıyla Twitter) ve Instagram’da takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın!

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir