Jeep Wagoneer S’den detaylar paylaştı, çok yakında geliyor

3 yeni elektriklisi ile geçen yıl elektrikli araç piyasasına giriş yapan Jeep, uzun zamandır merakla beklenen Jeep Wagoneer S‘ten detaylar paylaştı. Resmi tanıtım öncesi araç ile ilgili video paylaşan Jeep’in Wagoneer S ile ilgili paylaştığı tüm bilgileri tüm detayları ile sizler için derledik.

2023’ün yaz aylarında Avenger modeliyle ülkemize giriş yapan Jeep, geçen sene paylaştığı 3 elektriklinin 2. modeli Wagoneer S ile ilgili sessizliğini bozdu. Jeep’in elektrikli araç dünyasında geleceğini yansıtan modelin en dikkat çeken tarafı ise performans tarafı oldu.

Tanıtım öncesi videosunda yer alan detay

Jeep, tamamen elektrikli yeni modeli Wagoneer S’den detaylar paylaştı. Jeep Wagoneer S, ilk olarak 2024 sonbaharında ABD’de satışa sunulacak. 2024 yılının sonuna doğru ise tüm dünyada satışa sunulması bekleniyor.

Wagoneer S, 600 HP güce sahip olacak.Bu da verimlilik konusunda oldukça yüksek bir rakam. Jeep tarafından Wagoneer S ile ilgili paylaşılan bir diğer detay ise aracın 0-100 km/s verisinin 3,5 saniye olarak açıklanması. Wagoneer S, hız, verimlilik ve performans konularında bekleneni karşılayacak gibi görünüyor. Menzil tarafında ise Jeep sessiz kaldı.Yapılan tahminler ise aracın 400-600 km arasında menzil sunacağı yönünde.

Peki siz Jeep Wagoneer S’i nasıl buldunuz? Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi X (eski adıyla Twitter) ve Instagram’da takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın!

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir