Hozon Neta AYA Türkiye (Özellikleri, Fiyatı ve Menzili) – Tüm Detaylar

Çinli elektrikli otomobil üreticisi Hozon’un tamamen elektrikli SUV modeli Hozon Neta U’dan sonra B segment SUV modeli Hozon Neta AYA‘da Türkiye’ye geliyor! Hozon Neta AYA özellikleriHozon Neta AYA fiyatıHozon Neta AYA menzili ve çok daha fazlasını tüm detayları ile yazımızda sizlerle paylaştık.

Hozon Neta AYA

Hozon Neta AYA Özellikleri

Hozon Neta AYA Fiyatı

Hozon Neta AYA menzili

Çığ gibi büyüyen Çinli elektrikli araçlar ülkemizdede gündeme oturmaya başladı.Son olarak geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye giriş yapan Çinli elektrikli otomobil üreticisi Hozon, 4 farklı tamamen elektrikli modelini ülkemizde satışa sunacak.

C segment elektrikli SUV Hozon Neta U yazımızdan sonra B segment elekrikli SUV Hozon Neta AYA bizlerle.Çin’de 10.000$’lık başlangıç fiyatıyla piyasa sunulan AYA, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

B segment kompakt SUV Neta AYA, üretimi yapılan kendi ülkesi Çin’de BYD’nin Seagull ve Wuling’in Bingo modelleriyle rekabet ediyor.

Hozon Neta AYA Özellikleri

  • 338 km menzil
  • 120 km/s maksimum hız
  • %20-%80 şarj süresi 30 dakika (DC)

Hozon Neta AYA Fiyatı

Hozon Neta AYA’nın henüz Türkiye’de satışa sunulmuş ve fiyat bilgisi paylaşılmış değil.Çin’de 10.000$’lık fiyatıyla dikkat çeken B segment SUV AYA‘nın ülkemizde fiyatının ne olacağı şuan için merak konusu.Hozon tarafından paylaşılan AYA‘nın Türkiye’ye geleceği tarih ise 2024’ün ilk çeyreği olarak belirlendi.

Hozon’un C segment SUV modeliyle ilgili yazımızı incelemeyi unutmayın: Hozon Neta U

Hozon Neta AYA’yı nasıl buldunuz? Sizce Türkiye fiyatı ne olur? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi X (eski adıyla Twitter) ve Instagram’da takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın!

Paylaş

Diğer Güncel Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir