En iyi elektrikli transit: Ford Pro Electric SuperVan! İşte Detaylar

Ford Pro Electric SuperVan

Hepimizin tanıdığı otomobil üreticisi ve dünyanın önde gelen isimlerinden biri olan Ford, bu sefer yeni elektrikli transit modeli Ford Pro Electric SuperVan ile bizleri buluşturdu. Son zamanlarda elektrikli araç piyasasında liderlik yarışını sürdüren Ford, milyarlarca dolar yatırım yaparak çalışmalarına devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Ford Otosan önderliğinde ülkemizde üretilecek olan tamamen elektrikli e-Transit modelini sizlerle yazımızda paylaşmıştık.

Ford’a göre ”Tüm Zamanların En İyi Transiti” mottosuyla ortaya çıkan Ford Pro Electric SuperVan, dört elektrikli motora sahip.Bugüne kadar girmiş olduğumuz ve sizlerle paylaşmış olduğumuz içerikler çift elektrikli motor kelimesini bir kaç kez okumuş veya duymuşsunuzdur.Ford’un tamamen elektrikli transit modeli Ford Pro Electric Supervan’da tam 4 adet elektrikli motor bulunuyor! Bu da Ford Pro Electric SuperVan’ın oldukça güçlü motor gücüne sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Ford Pro Electric SuperVan sürücü paneli

Ford tarafından araçla ilgili paylaşılan bir kaç özellik ise aracın 0/100’ü yalnızca 2 saniyede görebildiği ve Ford Pro Electric SuperVan’ın 50 kWh sıvı soğutmalı pile sahip olduğu da aktarılan diğer bilgiler arasında yer alıyor.

İşte Ford Pro Electric SuperVan’ın Tanıtım Videosu:

YouTube: Ford New Europe

Ford Pro Electric SuperVan’ı nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağıdan bizlerle paylaşabilirsiniz.Merakla bekliyoruz!

Son eklenen elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca biz instagram’da takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)Linkedin

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir