Ford Explorer tanıtıldı! Elektrikli SUV’den detaylar:

Ford Explorer

Ford’un tamamen elektrikli SUV’si Explorer’ı tanıtıldı.Cesur ve çarpıcı kimliği ile Ford Explorer’i yazımızda sizlerle inceleyeceğiz.

Ford’un kendini yeniden keşfetmesine öncü olacak SUV Explorer, markanın elektrikli araç dalgasının ilki olarak bizlerle.Beş kişilik kapasiteye sahip tamamen elektrikli Explorer, geniş aileler içinde güzel bir seçenek olacak gibi duruyor.

Keskin ve çarpıcı tasarımı ile markanın iddialı elektrikli konumundaki Explorer’in tasarımı ise Almanya’da yapılmış ve üretilmiş.

Explorer, yeni nesilde gelecek olan modeller için oldukça heyecan verici ve Ford elektrikli araçları için bir öncü olacak.Ford sorumlusu Martin Sander, “Amerika’daki köklerimize dayanan ancak Avrupa’daki müşterilerimiz için Almanya’nın Köln şehrinde tasarlanan, büyük maceralar için yola çıkmaya hazır ve müşterilerimizin günlük kullanımları için ihtiyaç duyacağı her şeye sahip” ifadelerini kullandı.

Explorer iki farklı versiyonlar sunulacak

İki versiyonu olan Explorer, Select ve Premium olarak satışa sunulacak.Şuan için Ford tarafında araçla ilgili teknik bilgi paylaşılmasada yeni Explorer, 2023’ün son çeyreğinde sipariş edilebilecek.Bu da aylar içerisinde araçla ilgili bilginin geleceğini gösteren detaylar arasında.

Ford Explorer’i nasıl buldunuz? Araç ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir