Geleceğe Dönüş filminin efsanesi DeLorean elektrikli oldu!

Back to the Future (Geleceğe Dönüş) filminin efsane kanatlı arabası DeLorean’ın elektrikli hali ortaya çıktı.1985 yapımlı film Geleceğe Dönüş’ün filminin efsaneler efsanesi DeLorean elektrikli haliyle görenlere nostaljik bir anı yarattı.

85’li yılların kanatlı arabası olarak bilinen fenomen araba DeLorean DMC-12’nin tamamen elektrikli yeni aracı DeLorean Alpha-5 EV ile bizlerle.Pebble Beach Organizasyonu’nda tanıtımı yapılması planlanan araç erken bir tarih ile gün yüzüne çıkmış oldu.

DeLorean Alpha 5

İkonik DeLorean DMC-12’nin tasarımından esinlenerek spor bir elektrikli otomobil haline gelmiş diyebiliriz.Elektrikli ve güçlü bir motora sahip olacağı tahmin edilen DeLorean’ın toplam menzili 500 kilometreye sahip olacağı konuşuluyor.

Efsane aracın yeni elektrikli versiyonu yerine geçecek DeLorean Alpha 5, Ağustos ayında gerçekleşecek olan Pebble Beach Organizasyonu’nda resmi lansman ile tanıtımı yapılacak.

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araç ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir