Dacia Manifesto Concept tanıtıldı!

Dacia Manifesto Concept

Dacia Manifesto Concept’in ile Dacia, havalı, sağlam, uygun fiyatlı ve çevre açısından verimli bir otomobilin rakipsiz olabileceğini ve vizyonunu bizlere göstermiş oldu.Manifesto, Dacia serisindeki gelecekteki araçlarda mevcut olan bazı yenilikçi özellikleriyle ortaya çıkabilecek fikirler için en ideal araç olacak.

Dacia Manifesto Concept, basit ve daha özgün bir deneyim sunarak temelleri yeniden tanımlıyor. Yolcular ve çevre arasında hiçbir engel yok! Bu araç kapı, pencere ve ön cam bulundurmuyor! Aracın tasarımında ise tamamen doğadan ilham alınmış.

Yolcular doğa ile iç içe seyahat edecek!

Son olarak Manifesto tek bir far sunuyor.Biri ihtiyacınız olan tüm ışığı sağlıyorsa neden iki tane kullanılsın mantığı bu araçta mevcut! Çok güçlü bir el feneri benzetmesi ile aracın farlarından yüksek ve geniş çaplı aydınlatma elde edilebiliyor.

Dacia otomobilleri sağlamlığı ile biliniyor.Dacia Manifesto Concept, insanlar ile doğayı iç içe bütünleştirecek bir araç olmuş diyebiliriz.

Gelelim Manifesto Concept’in Özelliklerine

Manifesto Concept, 4 tekerlekten çekiş, büyük tekerlekler ve en zorlu arazilere dayanacak şekilde yapılmış bir gövde dahil olmak üzere tüm arazi özelliklerine sahip.Manifesto Concept ile Dacia, minimum çevresel ayak izine sahip bir araç vizyonunu bu araç ile temsil edecek.Kompakt ve hafif bir araç olduğu için daha az enerji tüketir.Aracın ana plastik gövde parçaları, önemli miktarda geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiş.

Dacia Manifesto Concept’i nasıl buldunuz? Sizce zorlu arazi şartlarına karşı koyabilecek mi? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir