Cumhurbaşkanı Erdoğan TOGG ile ilgili bir video yayınladı! [Video]

Cumhurbaşkanı Erdoğan TOGG

TOGG ile ilgili son gelişmeleri aktaracağımız yazımızda tüm detaylara değineceğiz.Üretim için son noktaya gelinen TOGG için fiyatlar da konuşuluyor.Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan TOGG ile ilgili bir video yayınladı.

Geçtiğimiz aylarda TOGG’un üretim tarihi verildiğini sizlerle paylaşmıştık.İlk deneme üretimi başarıyla tamamlanan TOGG ise geçtiğimiz hafta yollarda test sırasında görüntülenmişti.

TOGG için üretim tarihi bu yılın Aralık ayı’nda olacağı tahmin edilirken, seri üretim sonrası TOGG’un yollarda olacağı tarih ise 2023 Mart ve Nisan ayları arasında olacağı TOGG CEO’su Gürcan Karakaş tarafından açıklanmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve heyetinin TOGG CEO’su Gürcan Karakaş önderliğinde TOGG’u test ettiği videoyu twitter hesabından yayınlayan Erdoğan ”Bir Togg hatırası..” tweeti ile videoyu paylaştı.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın TOGG ile ilgili paylaştığı tweet [Video]:

TOGG için geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ÖTV indirimi ile fiyatları aşağı yukarı belli olmuştu.Şuan için TOGG’un teşvik indirimi (ÖTV) ile birlikte fiyatı 900 bin TL olarak konuşuluyor.

TOGG’un son testini nasıl buldunuz? Sizce TOGG’un resmi fiyatı ne olacak? Tahminlerinizi ve fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir