Citroen e-Berlingo (Özellikleri, Fiyatı ve Menzili) – Tüm Detaylar

Yenilenen tasarımıyla tamamen elektrikli ticari Citroen e-Berlingo tanıtıldı.Citroen’in dünya çapında ve ülkemizdede talep gören, en çok tercih edilen ticari modeli Berlingo’nun elektrikli versiyonu e-Berlingo yazımızda bizlerle olacak. Citroen e-Berlingo özellikleri, Citroen e-Berlingo fiyatıCitroen e-Berlingo menzili ve çok daha fazlasını tüm detayları ile yazımızda sizlerle paylaştık.

Citroen e-Berlingo

Citroen e-Berlingo Özellikleri

Citroen e-Berlingo Fiyatı

Citroen e-Berlingo Menzili

Yenilenen tasarımı ile dikkat çeken Citroen e-Berlingo, Avrupa’ya özel olarak üretildi ve ilk olarak Avrupa’da satışa sunulacak. e-Berlingo‘nun ayrıca daha geniş ve daha fazla yolcu kapasitesine sahip XL versiyonuda mevcut.

Menzil tarafında da değişim olan e-Berlingo, önceki versiyona göre %20 daha fazla menzil sunuyor.

Citroen e-Berlingo Özellikleri

50 kWh LFP (Lityum demir fosfat pil) batarya bulunan elektrikli ticari e-Berlingo, 136 HP güç üretiyor. e-Berlingo‘nun menzili ise 320 km olarak açıklandı. 100 kW (DC) hızlı şarj ile %0 ila %80 arasında şarj etmek yalnızca 30 dakika. Ev tipi şarj tarafında 7,4 kW şarj cihazıyla 7,5 saat veya 11 kW ev tipi şarj cihazıyla ortalama 5 saatte tamamen şarj olabiliyor.

Citroen e-Berlingo Fiyatı

Citroen e-Berlingo‘nun fiyatı Citroen tarafından henüz paylaşılmış değil. Citroen e-Berlingo‘nun rekabetçi fiyatta olması bekleniyor.Tahminen bu fiyatın 20.000€30.000€ arasında olabileceği tahmin ediliyor.

Citroen e-Berlingo’yu nasıl buldunuz? Elektrikli ticarilerin geleceğini nasıl görüyorsunuz? Fikir ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi X (eski adıyla Twitter) ve Instagram’da takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın!

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir