Citroen Ami Buggy Concept 2023’te satışta!

Citroen Ami Buggy

Sınırlı sayıda satışa sunulan ve dakikalar içerisinde stokları tükenen Citroen Ami modelinin off-road konsepti Citroen Ami Buggy Concept’den güzel haberler geldi! İşte detaylar:

Önceki Buggy Concept’e göre bu yeni versiyon Buggy Conceptlerde farklı özellikler olacak.Bu özellikleri Citroen tahmini olarak bahar ayında açıklayacağı söylentiler arasında yer alıyor.Buggy Concept için daha fazla ayrıntıyı 2023 baharında göreceğiz gibi duruyor diyebiliriz.Citroen cephesinden aktarılan bilgiye göre Buggy Concept önceki satıştan farklı olarak adet kısmında daha fazla adete sahip olacak.Yani bu da sınırlı satış olacağı yönünde fakat bu rakam çok daha fazla olacak.

Citroen’in My Ami Buggy Concept’in yanı sıra My Ami Color (Gri, Turuncu & Beyaz), My Ami Pop, My Ami Tonic ve ayrıca ticari amaçlı mini elektrikli My Ami Cargo modelleri de mevcuttur.

Citroen Ami Buggy Concept, 2023 bahar ayında online olarak sipariş verilebilecek.Ülkemizde satışının ise 2023’ün son çeyreğinde (yaz aylarında) olabileceğini tahmin ediyoruz.

Citroen Ami Buggy Concept’i nasıl buldunuz? Buggy ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir