Chery Sterra ET (Özellikleri, Fiyatı ve Menzili) – Tüm Detaylar

Elektrikli otomobil piyasasında hızla yükselen Çin menşeili otomobil üreticisi Chery’nin tamamen elektrikli SUV modeli Chery Sterra ET bizlerle. Chery Sterra ETChery Sterra ET özellikleri, Chery Sterra ET fiyatıChery Sterra ET menzili ve çok daha fazlasını tüm detayları ile yazımızda sizlerle paylaştık.

Chery Sterra ET

Chery Sterra ET Özellikleri

Chery Sterra ET Fiyatı

Chery Sterra ET menzili

Sterra ES ve EQ1 modelleriyle dikkatleri üzerine çeken Çinli üretici Chery, üretimi 17 Ocak’ta gerçekleşmesi beklenen tamamen elektrikli SUV modeli Sterra ET’yi piyasaya sunacak.Teknik özellikleri ve menzili ile dikkat çeken Chery aynı zamanda fiyatıyla da rekabetçi olacak.

Chery’nin alt markası olan Exeed bünyesinde piyasaya sunulacak 700 km menzile sahip tamamen elektrikli SUV modeli ‘Sterra ET’nin üretimine bu hafta başlayacak.Ayrıca Sterra ET, Chery’nin saf elektrikli orta ve büyük SUV pazarına odaklanan yeni ‘E0X’ üst düzey akıllı elektrik platformu üzerine inşa edildi.

Chery Sterra ET Özellikleri

  • 500/700 km menzil
  • 60/82/100 kWh batarya seçeneği
  • 252/562 HP tek ve çift elektrikli motor seçeneği
  • 800V elektrik mimarisi
  • Isı pompalı termal yönetim sistemi

Chery Sterra ET Fiyatı

Chery Sterra ET’nin başlangıç fiyatının 32.000$ civarında olması bekleniyor.

Chery Sterra ET’yi nasıl buldunuz? Sizce fiyatı ve sunduğu özelliklerle rekabetçi olabilecek mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi X (eski adıyla Twitter) ve Instagram’da takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın!

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir