Cadillac Celestiq sahnede! Lüks ve Tamamen Elektrikli

Cadillac Celestiq

Cadillac, markanın gelecek vizyonunu yansıtan ve tamamen elektrikli amiral gemisi sedanını ön plana çıkaran bir yenilik ve amaç vizyonu olan Celestiq modelini tanıttı.

Cadillac’ın elektrikli geleceğine öncülük etmek üzere tasarladığı Cadillac Celestiq markanın adeta ahenk taşı rolünde diyebiliriz.

Mühendis Tony Roma, Celestiq için “Bu araçlar kendi çağlarında lüksün zirvesini temsil ettiler ve Cadillac’ı dünya standardı haline getirmeye yardımcı oldular” dedi. “CELESTIQ aynı zamanda bir sedan, çünkü en iyi lüks deneyimi sedan sunuyor.Bu Cadillac’ın soyağacına dayanıyor ve Cadillac’ın ruhunu yansıtıyor.” ifadelerine yer verdi.

Görsel: autoevolution

Gelelim Lüks ve Elektrikli Amiral Gemisi Cadillac Celestiq’in Özelliklerine:

Cadillac’ın gelecek vizyonunu en iyi yolla ifade etmek için kullanılan bazı materyaller ile birlikte yenilikçi teknolojileri içerinde barındırıyor.Öne çıkan özellikler arasında, 55 inç diyagonal gelişmiş LED ekran dahil olmak üzere beş adet yüksek çözünürlüklü ve gelişmiş LED etkileşimli ekran ile Akıllı Cam Tavan bulunuyor.

Akıllı Cam Tavan’ı tabii ki merak etmişsinizdir, dört bölge değişken aydınlatmaya izin veren SPD teknolojisine sahip bu sistemde yolcuların tamamen kişiselleştirilmiş konfor ve görüş açısı için kabin deneyimlerinde ince ayar yapmalarına olanak tanınmış.Buna ek olarak, 55 inç diyagonal gelişmiş LED ekran ile birlikte sürücünün görüş alanını engellemesine izin vermek için tasarlanmış elektronik dijital panjurlu bir yolcu ekranı mevcut.

Cadillac Celestiq’i nasıl buldunuz? Sizce en lüks elektrikli mi? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bekliyoruz!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’da takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir