BYD Song L (Seal L) (Özellikleri, Fiyatı ve Menzili) – Tüm Detaylar

Türkiye’ye giriş yapan Çinli BYD, tamamen elektrikli SUV modeli BYD Song L‘den görseller paylaştı.Bu yazımıda BYD Song L‘yi inceledik.BYD Song L özellikleriBYD Song L fiyatı, BYD Song L menzili ve çok daha fazlasını tüm detaylarıyla yazımızda sizlerle paylaştık.

BYD Song L

BYD Song L Özellikleri

BYD Song L Fiyatı

BYD Song L menzili

Türkiye’de 5 modeli ile lansman gerçekleştiren (BYD Han, BYD Dolphin, BYD Atto 3, BYD Seal, BYD YangWang U8) BYD, tamamen elektrikli SUV modeli Song L ile bizlerle.Song L’nin Avrupa’daki ismi Seal L olacak.

Nisan’da tanıtımı yapılan Song L, Çin’de 30.100$’dan başlayan fiyatla ön satışa sunuldu. Tesla Model Y’ye rakip olacak model olarak gündemde.

BYD Song L Özellikleri

  • Çift elektrik motoru (Dört çeker sistem)
  • 71/87 kWh batarya kapasitesi
  • 204/313/517 HP motor seçenekleri
  • 550/660 kilometre menzil (CLTC)

BYD Song L Fiyatı

BYD Song L 1 Kasım yapılan lansman ile Çin’de 30.100$’dan başlayan fiyatla ön satışa sunuldu.Song L‘de Avrupa ve Türkiye’de Seal L ismiyle satışa sunulacak.

Avrupa’da 2024 yılında satışa sunulması beklenen Song L‘nin Türkiye’ye ise 2024’ün son çeyreğinde gelmesi bekleniyor.

BYD Song L (Seal L)’yi nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi X (eski adıyla Twitter) ve Instagram’da takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın!

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)Linkedin

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir