BYD Sea Lion 07 tanıtıldı! (Özellikler, Fiyat ve Menzil) – Tüm Detaylar

Çinli elektrikli otomobil üreticisi BYD’nin Sea Lion 07 modeli bizlerle.Tamamen elektrikli BYD Sea Lion 07 özellikleri, BYD Sea Lion 07 fiyatı, BYD Sea Lion 07 menzili ve çok daha fazlasını tüm detayları ile yazımızda sizlerle paylaştık.

BYD Sea Lion 07

BYD Sea Lion 07 Özellikleri

BYD Sea Lion 07 Fiyatı

BYD Sea Lion 07 Menzili

Çinli BYD kısa aralıklarla yeni modellerini tanıtmaya devam ediyor. Çinli BYD bu kez Guangzhou Otomobil Fuarı’nda tamamen elektrikli yeni SUV modeli Sea Lion 07‘yi tanıttı.Daha önce Türkiye’ye gelmesi ile birlikte satışa sunulan modeli paylaştığımız tamamen elektrikli C-SUV modeli BYD Atto 3‘den sonra BYD, yeni SUV modeli Sea Lion 07‘yi envanterine ekledi.

4,9 metre uzunluğundaki BYD Tang’ın altyapısını kullanması beklenen Sea Lion 07, e-platform 3.0 mimarisini kullanacak.

Tamamen elektrikli SUV Sea Lion 07, BYD’nin Ocean-X konseptini anımsatıyor. Sea Lion 07, 17 Kasım’da Guangzhou Motor Show’da görücüye çıktı.

BYD Sea Lion 07 Özellikleri

Sea Lion 07 için teknik özellikler paylaşılmadı ancak menzilin 600-800 kilometre arasında olacağı tahmin ediliyor.BYD Sea Lion 07 EV, 71.8 ve 87 kWh kapasiteli iki farklı batarya seçeneği ile 650/750 km menzil tahmini ile duyurulabilir.

BYD Sea Lion 07 Fiyat

Tamamen elektrikli SUV Sea Lion 07, 27.000$ başlangıç fiyatına sahip.

BYD’nin diğer elektrikli modellerini inceleyebileceğiniz yazılarımız: BYD HanBYD DolphinBYD Atto 3BYD SealBYD YangWang U8, BYD Song L

BYD Sea Lion 07’yi nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşmayı unutmayın!

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)Linkedin

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir