BYD Atto 3 Türkiye’de (Özellikleri, Fiyatı ve Menzili) – (Güncel Fiyat 2024)

Çinli elektrikli araç üreticisi BYD Türkiye’de! BYD‘nin ilk olarak BYD Atto 3 modeli Türkiye’de satışa sunulacak.Tamamen elektrikli BYD Atto 3 özellikleriBYD Atto 3 fiyatıBYD Atto 3 menzili ve çok daha fazlasını tüm detaylarıyla yazımızda sizlerle paylaştık.

Çinli BYD’nin 29 Eylül tarihinde İstanbul’da lansmanı yapıldı.5 farklı modeli ile gerçekleşen (Atto 3, Dolphin, sedan Seal, Han ve D-SUV modeli Tang) lansman, Toyota ve Lexus gibi markalarında distribütörü olarak bildiğimiz aynı zamanda BYD’nin de distribütörü olan ALJ Türkiye’nin önderliğinde gerçekleşti.Ayrıca BYD Atto 3’ün fiyatı da belli oldu.

Türkiye macerasına atılan BYD’nin Türkiye’de satışa sunulacağı model ise BYD Atto 3 oldu.BYD Atto 3 sonrasında kademe kademe diğer modellerinde satışa çıkabileceğide paylaşılan bilgiler arasında.

BYD Atto 3 Özellikleri

  • 60.48 kWh batarya kapasitesi
  • 150 kW (204 HP)
  • 310 Nm tork
  • 420 km menzil

Tek elektrikli motoru ile bizlerle olan BYD Atto 3 150 kW (204 beygir) güce sahip ve 310 Nm tork üretiyor.Batarya tarafında 60.48 kWh batarya kapasitesine sahip elektrikli 420 kilometreye kadar menzile sahip.Önden çekişli tamamen elektrikli SUV Atto 3, 160 km/s azami hıza sahip.

BYD Atto 3 Fiyatı

BYD Atto 3‘ün Türkiye’de güncel fiyatı 1.790.000₺. Araç için kampanyalı lansman fiyatı ise 1.740.000₺ olarak belirlenmiş.

BYD Atto 3’ü nasıl buldunuz? BYD Atto 3’ün Türkiye fiyatı sizce ne olur? BYD Atto 3 ile ilgili tüm düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)Linkedin

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir