Elektrikte Lüks: Yeni BMW i7 2023 tanıtıldı

BMW i7 2023

Tamamen elektrikli Yeni BMW 7 serisi ve i7‘nin merakla beklenen örtüsü kaldırıldı.Gün içerisinde tanıtım videosu yayınlanan BMW 7 serisi ve i7, bir çok donanım ve özellikle beraber, lüksü derinlerinde hissedirecek bir tasarım ile bizlerle.

Yeni elektrikli lüks sedan modeli BMW i7, 600 bg’yi aşan performansıyla gözler önünde.Sürüş keyfini ve lüksü beraberinde getiren tasarım harikası i7, 580-610 km’lik menzil mesafesi ile tek şarjla farkını yansıtıyor diyebiliriz.

Şeffaflık ve erişilebilirlik tasarım ile birlikte tamamen bütünleşmiş.Dokunmatik ekran ve geniş kokpit ile kullanım kolaylığı ve konfor da bir arada.

7 serisine baktığımız zaman 3 farklı model bizi karşılıyor.2 benzinli ve 1 elektrikli seçenek ile opsiyonlanmış durumda.

BMW i7 Fiyatı

BMW i7‘nin şuan ki 0-100 değeri ise yalnızca 6,7 saniye.Türkiye’de 2 farklı versiyonla satışa sunulan BMW i7’nin Pure Excellence versiyonu 8.953.937 TL, M Excellence versiyonu ise 9.180.286 TL.

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araç ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir