Çin’li startup BeyonCa GT Opus 1 ”Super Premium EV”i tanıttı!

BeyonCa GT Opus 1

Çin’li yeni bir premium EV girişimi olan BeyonCa, GT Opus 1’i tanıttı.

BeyonCa, “Yeni EV markaları çağında daha önce hiç görülmemiş bir süper premium EV için standardı belirlemeyi” hedef aldıklarını açıkladı.BeyonCa’nın bu anlamda ne kadar vizyonlu bir startup şirketi olduğunu görebiliyoruz…

BeyonCa’nın Kurucusu Weiming Soh: “Süper premium akıllı EV segmentini tanımlamaya başladığımızda, BeyonCa GT Opus 1 gerçekten BeyonCa’nın ne anlama geldiğini gösteriyor.Ekibimizin çalışmasının sonucu tasarım, işçilik, konfor, sportiflik ve muhteşem bir deneyimin mükemmel birleşimidir.” açıklamalarında bulundu.

BeyonCa GT Opus 1 Teknoloji Tutkunları’nın da Gözdesi Konumunda!

BeyonCa GT Opus 1, süper premium ve lüks otomobiller yaratma konusunda onlarca yıllık deneyime sahip bir ekip tarafından tasarlanmış.

BeyonCa’nın CTO’su Rothenpieler, “Herhangi bir süper otomobil markası, etkileyici, duygusal tasarıma ek olarak üstün bir sürüş deneyimine ihtiyaç duya.Kalite standartlarımız, Avrupa’nın önde gelen premium üreticilerinin standartlarına dayanmaktadır. Bu, yüzeylerimizin kesintisiz ışık yansımalarına sahip olacağı anlamına gelir. Tüm dış gövde parçaları +/- 0,3 mm toleransa sahiptir ve tüm gövde sadece +/- 0,5 mm eklem ve çıkıntı toleranslarına sahiptir.İçeride, ahşap, deri ve metal ile çalışırken en yüksek standartları belirleyen deneyimli ustalarla güçlerimizi birleştirdik.Tüm bu faktörler, karmaşık yazılım ve donanım entegrasyonunun arka planda sorunsuz çalışmasını sağlamakla birlikte sürücüye ‘sürüş keyfi’ dediğimiz şeyi fazlasıyla verecektir.Ayrıca motor sporları DNA’mızın bir parçası ve gelecekte Sport sürümümüzde gösterecek daha çok şeyimiz olacak.”

BeyonCa şirketi “akıllı”nın işlem gücü, sensörler, kameralar ve yazılımdan çok daha fazlası anlamına geldiğine inanıyor.

Sürücünün sağlık durumunu tam ve gerçek zamanlı olarak takip eden yapay zeka tabanlı bir akıllı kokpit ve dünyada ilk olan kabin içi ”bulut doktor” hizmeti ile desteklenen BeyonCa, sürücülerinin ve yolcularının sağlığını aynı anda gözeterek olası sonuçlardan koruyacak.

GT Opus 1’i nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Son eklediğimiz elektrikli araç haberlerine gitmek için tıklayın.Ayrıca bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.Elektrikle kalın! 🙂

Paylaş
Merhaba, ben Mustafa. Elektrikli araçlar ile ilgili içerik üretiyor ve bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. İçeriklerimde tüm dünyadan elektrikli araçlar ile ilgili en güncel haberleri bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dilerim, elektrikle kalın! :)

Diğer Güncel Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir